Se afișează postările cu eticheta The City. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta The City. Afișați toate postările

sâmbătă, 21 februarie 2009

marți, 25 noiembrie 2008

duminică, 5 octombrie 2008


e doar un pic cam stramb...dar merge

miercuri, 10 septembrie 2008

Despre mine

Fotografia mea
Lupeni, Hunedoara, Romania
i've lost myself somewhere between heaven and hell...